HOME   O NAS   KONTAKT
Okuniewski.eu
Menu
Witamy

Witaj;

Nazywam się Wojciech Okuniewski i jestem Specjalistą ds. Informatyki.

Jednak zanim to nastąpiło ukończyłem Technikum Elektryczne zaś pracę dyplomową wykonałem i napisałem z zakresu energoelektroniki z ogniw fotowoltanicznych.
Po zakończeniu szkoły wyjechałem do pracy za granicę, gdzie zajmowałem się autodetailingiem i lakierowaniem.

Do kraju powróciłem, by iść na studia. Zanim to nastąpiło pracowałem jeszcze w kilku miejscach o profilu budowlanym, gdzie zajmowałem się wykonywanie dokumentacji powykonawczej, niezbędnej do odbioru obiektów z zakresu elektryki.

Studia ukończyłem w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Informatyka i Ekonometria - Specjalność: Administrator Baz Danych i Sieci Komputerowych. Tam też w pierwszych dwóch latach byłem aktywnym członkiem samorządu studenckiego oraz udzielałem się przy kampaniach marketingowych oraz organizacji imprez studenckich podczas juwenaliów. Na ostatnim roku podjąłem współpracę z działem informatyki,
gdzie zostałem zatrudniony i bardzo szybko awansowałem.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w wielu dziedzinach. Dzięki zdolności do szybkiego uczenia się a także chęci uważam, że wszystko jest osiągalne. Jeśli coś nie wychodzi w jeden sposób to nawepno jest inny, który będzie dobry. Najważniejsze jest to by zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi.

Pozdrawiam i życzę sukcesów każdemu
Wojciech Okuniewski

Kliknij by powrócić na poprzednią stronę
Copyright by www.d4u.glt.pl